Ув. Посетители - Оформляйте заказы через корзину и мы с Вами свяжемся!

Про нас

Компанія Globalcraft складається з досвідчених та кваліфікованих фахівців, які займаються улюбленою справою та завжди готові поділитися своїм досвідом при формуванні замовлення. Ми пишаємося, що працюємо саме з професіоналами, які на своїх плечах будують базис для злагодженої роботи. Компанія Globalcraft складається з досвідчених та кваліфікованих фахівців, які займаються улюбленою справою та завжди готові поділитися своїм досвідом при формуванні замовлення. Ми пишаємося, що працюємо саме із професіоналами, які на своїх плечах будують базис для злагодженої роботи.

Головним завданням нашої компанії є не лише задоволення вимог клієнта у необхідному товарі у максимально короткі терміни, а й доставка його до будь-якої точки України.

Ціль компанії – зробити покупки приємними шляхом надання своєму клієнту максимального сервісу та послуг.

Компанія Globalcraft розвивається у трьох напрямках:

1. Інтернет - магазин надає повну інформацію про асортимент товару, ціни на продукцію. Також на ньому можна зв'язатися з онлайн-консультантом, який відповість на всі запитання, і зробити замовлення в будь-який зручний час. Менеджер обробить замовлення та зв'яжеться з клієнтом для уточнення адреси та часу доставки максимально швидко.

2. Магазин на колесах (поки що, тільки в Одесі) - його перевага насамперед, у максимальній близькості та доступності до потенційного покупця, а також у можливості торгувати в жвавому, людному місці, практично в будь-якому, де є достатня кількість потенційних покупців. . Завдання менеджерів відвідувати торгову точку мінімум 1 раз на тиждень, відстежувати залишки на її складі, сповіщати клієнта про новинки та промо-акції по продукту.

3. Бізнес для бізнесу (B2B) - здійснення продажу та постачання іншим компаніям товарів та послуг, для яких ці товари – не об'єкти внутрішньокорпоративного споживання, а об'єкти бізнесу, тобто ми допомагаємо нашим клієнтам у розвитку їхнього бізнесу та за допомогою продукції кращих виробників вирішувати завдання на найоптимальніших умовах. Ми переконані, що наша співпраця буде плідною, а бізнес клієнта розвиватиметься та процвітатиме. Сьогодні компанія «Globalcraft» - це компанія, що розвивається з зростаючою кількістю постійних клієнтів. До планів розвитку входить збільшення покриття зони обслуговування (Магазин на колесах), залучення великих клієнтів, підвищення рівня якості послуг - це лише частина того плану розвитку, який буде найближчим часом у реалізації. У подальші плани входить регіональне розширення та постійний розвиток компетенцій нашої команди.

Не нашли интересующий Вас товар?

Оставь свой телефон
наш менеджер перезвонит и поможет Вам

Оставь свой e-mail
чтобы подписаться на рассылку

//